Tarzını Aksesuarların İle Öne Çıkar!

Tarih: 26.07.2021 09:35
Tarzını Aksesuarların İle Öne Çıkar!
Kombinlerine karakter kazandıracak takıları keşfet!

Kendisi Küçük, Etkisi Büyük Aksesuarlar...

Hiç en sevdiğin tişörtünü giydiğin, güzel bir jean pantolon ve spor ayakkabılar ile oldukça dinamik bir kombin oluşturduğun bir günde, görünümünün seni çok da mutlu etmediği oldu mu? Sanki seni yansıtacak, kombini tamamlayacak ve sonunda “İşte bu!” dedirtecek bir şeylerin eksik olduğunu fark ettin mi peki? Eğer bu yazımızı okurken başını “Evet” anlamında sallıyorsan bizler sana küçük bir tüyo verelim: Aksesuar ve takı.  
Bazen küçük bir detay, tüm kombinini tamamlamak, çok daha etkili kılmak ve seni en doğru şekilde ifade etmek için yeterlidir. O küçük detay ise bazen bir yüzük, bazen bir şapka, bazen ise bir kolye ya da bileklik olabilir. Peki, senin için en uygun aksesuarlar neler? Ne tarz takılar elde etmek istediğin tarzı destekler? Günlük kombinlerin için hangi aksesuarları tercih etmelisin?
O halde haydi, sana hitap edecek Aksesuar ve Takıları birlikte keşfedelim…

Sokak Modasının Asi Çocuğu: Buuf Baf

Farklı bir tarz oluşturmak ve sıra dışı bir duruşa sahip olmak istiyorsan, Buuf Baf Modelleri senin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Birbirinden desenleri ve renkleri ile sokak görünümünü en iyi şekilde tamamlayacak söz konusu baflar, farklı kullanımları ile vazgeçilmezin olacaktır. Dilersen boyunluk olarak tercih edebilir, dilersen bandana olarak kullanabilir, dilersen de fular, toka ya da yüz maskesi olarak takabilirsin. Oversize bir tişört ve jean bir şort ile yapacağın kombininin enerjisini yükseltmek ve daha canlı bir hava katmak için Buuf bafı, bandana olarak tercih edebilir, hatta bandanana uyum sağlayacak bir Kep Şapka ile alışılmışın dışında bir stil yaratabilirsin.

Hem Kaliteli Hem Havalı: Çelik Bileklik ve Kolyeler

Yaptığın kombininin öne çıkmasını sağlamak ve tüm gözleri üzerine çevirmek için devreye giren Çelik Takılar, sana hem daha kaliteli hem de havalı bir duruş sağlayacaktır. Basic bir tişörtün üzerine ya da desenli bir gömleğin içine tercih edebileceğin Çelik Zincir Kolyeler, trend olana ayak uydurman noktasında yanında. Zincir kolyenin yanı sıra, unisex modelleri ile Paslanmaz Çelik Bileklikler, yapacağın her kombininin standartını yükseltecektir.
Sana hitap eden takı ve aksesuarları keşfetmen ve siparişini hemen oluşturman için Tshirt35.com.tr bir tık uzağında!


 
Yükleniyor...